BURHANİYE KAZANACAK DEDİK BURHANİYEKAZANIYOR

Ana Sayfa » Haberler » BURHANİYE KAZANACAK DEDİK BURHANİYEKAZANIYOR
Paylaş
Tarih : 17 Aralık 2018 - 21:12

Burhaniye halkının dört gözlebeklediği haberin müjdesini Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal verdi. Doğalgazın Burhaniye’ye gelmesiyle ilgili başlanan alt yapı çalışmalarınıyerinde inceleyen Başkan Uysal Burhaniye için verdiğimiz sözleri bir bir yerinegetiriyoruz, “Burhaniye Kazanacak” diye çıktığımız bu yolda Burhaniye’mizkazanıyor dedi.

Burhaniye halkının dört gözlebeklediği haberin müjdesini Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal verdi.

Burhaniye’ye 2019 yılı içerisinde gelmesi planlanan doğalgaz ile ilgili alt yapı çalışmaları başladı. İlçe merkezinde yer alan Uğur Mumcu Bulvarında şehir içi dağıtım noktası yapımı için sürdürülen çalışmaları Belediye Başkanı Necdet Uysal yerinde izledi.  Çalışmayı yürüten müteahhit firma yetkilisi ve Başkan Yardımcısı Güngör Persil ile birlikte yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Uysal Uğur Mumcu Bulvarının geniş ve alt yapı bakımından uygun olması bakımından teknik kişilerin dağıtım noktası olarak Uğur Mumcu Bulvarını tercih ettiklerini belirtti. 2019 yılı içerisinde dağıtım işleminin devam edeceğini belirten Başkan Uysal Burhaniye’miz için hayırlı olsun dedi.

SÖZLERİMİZİ BİR BİR YERİNE GETİRMENİN HUZURUNU YAŞIYORUZ

Doğalgazın Balıkesir’den Havran sınırına kadar ana hat olarak geldiğini ifade eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal doğalgazın Burhaniye, Edremit ve Havran ilçelerine bu ana hattandağıtılacağını ifade etti. Daha önce de İvrindi’de ana hat çalışmalarınıyerinde inceleyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal sözlerimizin her daimtakipçisi olduk diyerek “Burhaniye’mizde göreve geldiğimiz günden bugüne kadarverdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 5yılda ilçemizde birçok devlet projesi hayata geçti ve bundan sonra da planlananprojeler için çalışmalarımız devam ediyor. “Burhaniye Kazanacak” diyeçıktığımız bu yolda her daim ilçemizi daha fazla ileriye taşıma ve yaşanabilirbir kent olma vizyonuna yakışır adımlar atma gayreti içinde olduk. Bugünilçemize doğalgazın gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor,Burhaniye’mize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ALTINOLUK HALK KÜTÜPHANESİ

AÇILIŞ DAVETİ 19 Şubat Cuma günü  (YARIN) – 14.30’da  yenilenen Altınoluk Halk Kütüphanesi açılışı yapılacaktır. SELMAN

UFKA BAKAN ATATÜRK

AÇILIŞ DAVETİ 19 Şubat Cuma günü  (YARIN) – 12.00’de  Güre Cumhuriyet Meydanı’nda “Ufka Bakan Atatürk”

YÜCEL YILMAZ’IN KÖRFEZ İÇİN YAPMAYA ÇALIŞTIKLARI

GERÇEKTEN, GASP MI? RANT MI? Basına ve sosyal medyaya yansıyan haberlerden; Edremit İlçesi Zeytinli-Altınkum Mevkii’nde yer alan Hazine’ye

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz