AK PARTİ’DEN, MHP VE CUMHUR İTTİFAKI ADAYI AV. TUNCAY KILIÇ’A İADE-İ ZİYARET

Ana Sayfa » Haberler » AK PARTİ’DEN, MHP VE CUMHUR İTTİFAKI ADAYI AV. TUNCAY KILIÇ’A İADE-İ ZİYARET
Paylaş
Tarih : 26 Ocak 2019 - 1:47

AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz gün kendilerini ziyaret eden MHP Edremit İlçe Teşkilatı ve Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç’a iade-i ziyarette bulundu.


AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz gün kendilerini ziyaret eden MHP Edremit İlçe Teşkilatı

AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Hakan Duman, yönetim kurulu üyeleri, kadın v gençlik kolları ile partililer, MHP Edremit İlçe Teşkilatı’nda MHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Kabaklı ve yönetimi tarafından karşılandı. MHP yöneticileri, kadın ve gençlik kolları ile partililerin de hazır bulunduğu ziyaret, toplantı salonunda gerçekleşti. Her iki partinin yöneticileri ve mensuplarının birbirlerine gösterdiği sıcak tavırlar ve dostluğu dikkat çekti. Parti başkanları, konuşmalar gerçekleştirerek birliktelik mesajları verirken, Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç ta, seçimi kazanmaktan başka bir seçeneklerinin olmadığını vurguladı.

MHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Kabaklı, konuşmasında, “Allah’a şükür Edremit’te çok güzel bir hava estiriyoruz. Her iki parti birlikte hareket ederek seçimi kazanmak için mücadelemize başlıyoruz. Kazanmaktan başka bir çaremiz yok. Allah utandırmasın. Allah bahtımızı açık etsin” dedi.

AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Hakan Duman ise, “Ankara dönüşünün hemen akabinde biz de kendilerine bir iade-i ziyaret yapalım istedik. Bütün yarışlara kazanmak için girilir. İnsan emeği neyi gerektiriyorsa bunu göstererek yolumuza devam edip en iyi seçim sonucunu almak için emek vereceğiz. Bu seçimin bizim istediğimiz şekilde sonuçlanacağından şüphemiz yoktur. Edremit’in kaybedecek başka bir 5 yılları yok. Edremit bizimle daha güzel günlere ulaşacaktır. Bu yarışın en büyük favorisi de biziz” diye konuştu ve sözü Kılıç’a bıraktı.

“BİZ RAHMANİ İTTİFAKIZ”

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkanı Av. Tuncay Kılıç ise, alkışlar eşliğinde gerçekleştirdiği konuşmasında yine birliktelik mesajları verdi. Kılıç, “Türkiye bir kıskaç içine sıkıştırılmış durumda. En yakın dostlarımız bile düşman olmuş durumda. Bize bizden başka hiç kimseden fayda yok. Biz vatan hainlerine geçit vermeyeceğiz Allah’ın izni ile. Bu devlet, Cumhuriyet kurulduğundan beri ayakta. Bundan sonra da ayakta durmaya devam edecektir. Her iki başkanımızın da söylediği gibi bu bir fırsattır ve bu fırsatı kaçırmayalım. Biz Allah yolunun yolcularıyız. Bizim en büyük dayanağımız yüce Allah’tır. Biz rahmani ittifakız. Bu meyanda da bizim açıklamalarımız ses getiriyor. Cumhur İttifakı Olarak; bütün partilerin oylarına talibiz. Allah diyen herkesin oyuna talibiz biz. Bu birliktelik hepimizi mutlu etti. Biz 64 yıl sonra CHP’ye Edremit Belediyesini kazandırmanın üzüntüsünü içimizde yaşadık. Bundan sonra Allah’ın izni ile burası hep bizim olacak. Bu ittifak devam edecek. Ziyaretlerinden dolayı AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı’na teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Her iki partinin mensupları, konuşmaların ardından seçim çalışma programlarına dair ön görüşmeler gerçekleştirdi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN YILMAZ’IN 23 NİSAN MESAJI

YÜCEL YILMAZ BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI Facebook – Hedef Haber Sayfasını Takip Edebilirsiniz https://www.facebook.com/HedefGazeteDergiFacebookTwitterPaylaş

BAŞKAN DEVECİLER’İN 23 NİSAN KUTLAMASI

ALİ KEMAL DEVECİLER BURHANİYE BELEDİYE BAŞKANI Facebook – Hedef Haber Sayfasını Takip Edebilirsiniz https://www.facebook.com/HedefGazeteDergiFacebookTwitterPaylaş

EDREMİT NARKOTİK’TEN UYUŞTURUCU OPERASYONU

Edremit Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalarda şüphe üzerine durdurulan A.B ve M.S.K isimli şahısların

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz