BİR KAÇ HATIRLATMA MÜSLÜMAN KANI AKITANLARDAN

Ana Sayfa » Yazarlar » Barbaros Şavkın » BİR KAÇ HATIRLATMA MÜSLÜMAN KANI AKITANLARDAN
Paylaş
Tarih : 10 Kasım 2020 - 4:54

Biden’in, Obama dönemin de başkan yardımcısı olduğunu hatırlayarak başlayalım;Obama’nın suriye üzerine kurduğu ve ilk 4 yılda onbinlerce sivil vatandaşın ölmesine sebebiyet oluşturacak politikalar, Biden ile birlikte alınmıştı.


Tabi daha da eskide; şeytanın ta kendisi olan Bush varki, en büyük bölümü Irak’ta olmak üzere, Bir Milyon’dan fazla sivil müslümanın ölümüne sebeb olan operasyonlarla, Ortadoğu da Oluk oluk Müslüman kanı akıtmıştı.


Trump Yakın Dönem De;İsmi Kudüs Gücü olup, Kudüs ile alakası olmayan, bölgede sivil katliamlarda ve mezhep çatışmaların da başaktör olan, Halep kentinde katliam emri vererek Esed’a muhalif çoluk çocuk herkesi öldürten, Sünni Müslüman Katili (Kasabı) Süleymaniyi öldürdü. (Belki de bölge için en büyük iyiliğide bu olmalı)


Trump;Suriye Politikası İçerisin de, Sivilleri öldürdüğü için Esed güçlerini defalarca bombaladı.Irak’tan Amerikan Askerini çekerken, Kademeli olarakta Suriye’de ki askeri varlığını azalttı.


Ve; Trump’ın yönetim süreci boyunca düzenlenen askeri operasyonlarda 400’den fazla sivilin hayatını kaybettiği ve yaklaşık 169 sivilin de yaralandığı açıklandı. Sunulan rapora göre, meydana gelen can kayıpları ve yaralanma vakaları, ABD ordusunun Irak ve Suriye’de DEAŞ’ı, Afganistan’da Taliban ve DEAŞ’ı ve Yemen’de El Kaide’yi hedef alan operasyonlar sonucu yaşandığını belirtiyorlar.Obama, Biden ve Bush dönemlerini dikkate alırsak,Trump dönemin de Sivil katliamlar yok denecek kadar az.


Şimdi Biden Sevenleri Görünce!Biden’in, elinde Binlerce Sivil Müslümanın kanı hala bu denli tazeyken, Türkiye de akil adamlığı oynayan birileri ile yine Türkiye’yi yönetmeye talip olan birilerinin, Biden’a olan aşklarının kabarmasına tek sebeb; Biden’in alenen söyleyip itiraf ettiği Erdoğan karşıtlığı olduğunu düşünüyorum.

Lâkin!Sözde Muhafazakar yaşayan ve gözüken bu kişilere, Muhafazakar tabandan oy istemeye çıktıklarında birileri, Müslüman kanı akıtanları bile, siyasi çıkarları gereği “Savunup Destekleyecek” kadar aciz olduklarını hatırlamalıdırlar.


Hedef Haber Barbaros Şavkın

Biden'in, Obama dönemin de başkan yardımcısı olduğunu hatırlayarak başlayalım;Obama'nın suriye üzerine kurduğu ve ilk 4 yılda onbinlerce sivil vatandaşın ölmesine sebebiyet oluşturacak politikalar, Biden ile birlikte alınmıştı.

facebook Hedef Haber Sayfası Takip Edebilirsiniz

https://www.facebook.com/HedefGazeteDergi

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ARSLAN KURBAN BAYRAMI’NI KUTLADI

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, bir mesaj yayınlayarak vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı. Edremit Belediye Başkanı Selman

BAŞKAN DEVECİLER BAYRAM MESAJI

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını

Başkan Yılmaz; 34 yıllık sorunu çözdü

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ortaya koyduğu irade ile 18.02 bölgesinde 34 yıldır çözülemeyen mülkiyet sorununu çözerek

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz