EDREMİT’İN GURUR TABLOSU

Ana Sayfa » Haberler » Yerel » Eğitim » EDREMİT’İN GURUR TABLOSU
Paylaş
Tarih : 05 Nisan 2017 - 22:29

EDREMİT’İN GURUR TABLOSU

Ülkemizde 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı 1. Dönem Merkezi Ortak Sınavında( TEOG) 1.174.427 öğrencimiz ter dökmüş 980’i tam puan almıştır.İlçemizde de 1.Dönem Merkezi Ortak Sınavına katılan 1638 öğrencimizden 1 öğrencimiz tam puan, 7 öğrencimiz 1 yanlış, 5 öğrencimiz 2 yanlış ve 13 öğrencimiz 3 yanlışla büyük başarı göstererek ilçemizi gururlandırmışlardır.

İlçemizi gururlandıran bu öğrencilerimiz için;İlimizde yürütülen BENGİ projesi’nde de yer alan ve büyük önem verilen “Başarıların Ödüllendirilmesi” ilkesi çerçevesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce bir ödül töreni ve akşam yemeği düzenlendi. Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı Ortaokulları katkılarıyladüzenlenen yemek 26 öğrencimizin aileleri ve okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti ve yemekte öğrenciler altın ve plaketle ödüllendirildiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç velilere: “Kendinizle ve çocuklarınızla ne kadar gurur duysanız azdır.” dedi.

Yemekte İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç öğrenci ve ailelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek 2. Dönem Merkezi Ortak Sınavı öncesi öğrenciler ve onların eğitim öğretiminde en büyük katkıları olan aileleri ile bu yemek vesilesiyle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu söyledi.İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç; ayrıca velilere “Kendiniz ve çocuklarınız ile ne kadar gurur duysanız azdır.” dedi.Öğrenciler ödüllerini, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, ALÇEV Okulları Vakıf Başkanı Mahmut Öztürk, 75.Yıl Ortaokulu Muharrem Yenigün, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Hasan Zörer, Şehit Kadir Altınöz Ortaokulu Müdürü Hüseyin Gümüş ve ALÇEV Ortaokulu Müdürü Hürmüz Seda Güzeliş’den aldılar.
Başarılı Öğrencilerin velileri adına hiç yanlışı olmayan öğrencimiz Bengisu Serinken’in babası Kenan Serinken yaptığı konuşmada İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç’ a böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiği için teşekkür ederek mutlu ve gururlu olduklarını ifade etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç ayrıca ALÇEV Okulları Vakıf Başkanı Mahmut Öztürk’e bu güzel yemeğin organizasyonuna sunmuş oldukları katkılardan dolayı teşekkür ederek kendilerine plaket takdim etti.ALÇEV Okulları Vakıf Başkanı Mahmut Öztürk deİlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç’a böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiği için teşekkür ederek çiçek takdim etti. Ardından toplu fotoğraf çekimleri ile program sona erdi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

NÜKLEER ENERJİYİ KULLANMADAN

NÜKLEER ENERJİYİ KULLANMADAN SÜPER GÜÇ OLUNMAZ, OLUNAMAZ Aşağıda paylaştığım, Amerikan Deniz Kuvvetleri’nin yeni nesil mühendislik

EDREMİT’E TARİHİ NOT BIRAKANLAR

BU GÜNE KADAR EDREMİT İÇİN HANGİ HAYIRLI İŞİ YAPMIŞLAR Nevin Sayman Hanım Kendisi Edremit’te tanınan yaptığı iş ve statüsüyle kariyeri

ALTINOLUK HALK KÜTÜPHANESİ

AÇILIŞ DAVETİ 19 Şubat Cuma günü  (YARIN) – 14.30’da  yenilenen Altınoluk Halk Kütüphanesi açılışı yapılacaktır. SELMAN

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz