İHANETİN SEMBOL ADI. KOD ADI KIRMIZI KRAVATLILAR. EDREMİT İÇİNDE Kİ PARALEL OYUNLAR, KİM BU KIRMIZI KRAVATLILAR?

Ana Sayfa » Haberler » Yerel » Politika » İHANETİN SEMBOL ADI. KOD ADI KIRMIZI KRAVATLILAR. EDREMİT İÇİNDE Kİ PARALEL OYUNLAR, KİM BU KIRMIZI KRAVATLILAR?
Paylaş
Tarih : 29 Mart 2017 - 1:03

İHANETİN SEMBOL ADI. KOD ADI KIRMIZI KRAVATLILAR.

EDREMİT İÇİNDE Kİ PARALEL OYUNLAR, KİM BU KIRMIZI KRAVATLILAR?

Zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız mevcut yaşam düzeyimiz de, çok değil bir kaç sene öncesine giderek geçmişten bugüne  biraz iş camiamıza, ki içimizden bildiğimiz hain yapılanmanın ticari ağını sizlere haber tadında güzel bir analizle sunacağız.

Kırmızı başlıklı kız vardı ünlü çocuk hikayesi, bizim ki de kırmızı kravatlı çocuklar burada biraz hikayeler tezat tabi, o hikayede ki kurdun çoğalmış hali buradaki kırmızı kravatlılar.
Birkaç başlıkla sizlerle paylaşalım.

*Hangi kırmızı kravatlılar FETÖ den  içeri de ve ne ile suçlanıyor,?

*Hangi kırmızı kravatlılar itirafçı ve sözde pişmanlar?

*Hangi kırmızı kravatlılar dışarıda ve hala millete ahkam kesmekte?

*Hangi kırmızı kravatlılar Edremit imamı Dr İsmail Akay tarafından 17-25 Aralık operasyonları sonrası, siz artık aktif gözükmeyin para transferinde ve çalışmalarda diye uyarıldı, bunların hangileri tutuklu hangileri serbest yargılanmaya devam ediyor?

*Hangi kırmızı kravatlılar siyasetin içinde hala aktif durumda ve hatta ak parti içerisinde siyaset yapmakta?.

*Hangi kırmızı kravatlılar darbeden 3 ay öncesine kadar Edremit soğuk tulumba kahvesinde Ak Parti’lilere ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a küfür ederken, 15 temmuz darbe girişimi tutmayınca ertesi gece ellerinde bayraklarla meydanlarda demokrasi havariliğindeydi?

*Hangi kırmızı kravatlıların kaçak yapı, ruhsatsız işyerleri hala daha Edremit sınırları içerisin de faal halde çalışmakta ve bu iş yerleri nerelerde?

*Hangi Kırmızı kravatlıların organize işleri hala daha devam etmektedir, çevresin de para gücüyle kullandığı adamlara yalan ifade verdirip yalan şahitlerle kişilere dava açtırıp içeriye attırma çabası içerisindedir?

*Hangi kırmızı kravatlılar kamuda ki bazı bireylerin kendilerine hizmet etmediği için FETÖ ye destek vermediği için; onlara FETÖ cü yaftası kondurmaya çalışmaktadır?

*Hangi tutuksuz yargılanan kırmızı kravatlılar, FETÖ den alınan bireylere çevrelere el altından yardım etmektedir?

*Hangi kırmızı kravatlılar el altından farklı ticaret yapan kişileri besleyip, onlar üzerinden paralarını işletmektedir?

*Hangi kırmızı kravatlıların beslediği el altından destek verdiği, kapanan FETÖ nün bankası bankasya’nın eşyalarıyla dükkanını doldurduğu kişi, o kişi adına ‘’ben onun vekiliyim’’ deyip belinde silahla insanlara ahkam kesmektedir?

*Hangi kırmızı kravatlıların nasıl oluyorsa her seçimde Ak Parti ye oy vermeyeceğini şahitler eşliğin de beyan etmesine rağmen ve FETÖ ile olan yakınlaşmasına rağmen Ak Parti içerisin de siyasi hayatına devam edebilmekte?

*Hangi kırmızı kravatlıların kullandığı Basın mensupları bulunmakta ve bunlara ne tür talimatlar verip neler  yazdırmaktalar?

Yazımızın tamamını paylaştığımız da, daha bu soruların çoğalacağını ve mevcut sorularla birlikte cevaplarını siz değerli takipçilerimizle paylaşacağımızı belirterek, İHANETİN SEMBOL ADI. KOD ADI KIRMIZI KRAVATLILAR. Yazısının devamını bekleyin, Çok Yakında(Coming Soon)…

Hedef Özel Haber….

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ARSLAN KURBAN BAYRAMI’NI KUTLADI

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, bir mesaj yayınlayarak vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı. Edremit Belediye Başkanı Selman

BAŞKAN DEVECİLER BAYRAM MESAJI

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını

Başkan Yılmaz; 34 yıllık sorunu çözdü

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ortaya koyduğu irade ile 18.02 bölgesinde 34 yıldır çözülemeyen mülkiyet sorununu çözerek

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz