KILIÇ’TAN SİYASİ NEZAKET

Ana Sayfa » Haberler » KILIÇ’TAN SİYASİ NEZAKET
Paylaş
Tarih : 28 Ocak 2019 - 20:28

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, gece gündüz dur durak bilmeden halkın yanında olmaya devam ediyor ve gitmedik kapı, sıkmadık el bırakmıyor. Kılıç, son olarak AK Parti ve MHP ile birlikte CHP ve İyi Parti’yi ziyaret ederek “Edremit kazanacak” dedi.

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, gece gündüz dur durak bilmeden halkın yanında

Edremit halkının hak ettiği hizmetleri alabilmesi için Cumhur İttifakı’nın Edremit Belediye Başkan Adayı olarak yola koyulan ilçenin sevilen simalarından Av. Tuncay Kılıç, ziyaretlerini sürdürürken, insanların acı ve tatlı günlerinde neşe ve hüzünlerine ortak oluyor. Edremit’in geçmiş dönem İlçe Emniyet Müdürlerinden olan ve AK Parti’den Edremit belediye Meclis Üyesi Adayı gösterilen Cumali Topaş ile MHP Edremit İlçe Teşkilatı binasında bir araya gelen Tuncay Kılıç, Topaş’a başarılar diledi. Eski iki dost olan Kılıç ve Topaş, sohbet edip çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Av. Tuncay Kılıç, daha sonra, vefat eden Edremit Esnaf Kredi ve Kefalet Kredi Kooperatifi eski Başkanı Cemil Gündüz’ün cenaze törenine katıldı. Çok sayıda esnaf ve yakınının katıldığı, Mahkeme Cami’ndeki cenaze töreninde hayır duaları edildi.

Cumhur İttifakı Adayı Tuncay Kılıç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edremit İlçe Teşkilatı’nı da ziyaret etti. CHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Tayfun Gerkuş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Kılıç, Millet İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan’a başarılar diledi. Başkan Gerkuş, Tuncay Kılıç’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek başarı dileklerinde bulundu. Ziyarete, AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Hakan Duman, yönetim kurulu üyeleri, MHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Kabaklı, yönetim kurulu üyeleri, Edremit Ülkü Ocakları Başkanı Saim Gürkan Çetin ve partililer katıldı. Ziyarette konuşan AK Parti, CHP ve MHP ilçe teşkilatlarının başkanları, seçim yarışında birbirlerine başarılar dileyerek iyi niyet mesajları verdi. Konuşma yapan Av. Tuncay Kılıç ise, “Tayfun başkanımız ile arkadaşlığımız çocukluk yıllarımıza dayanır. Biz sınıf ve sıra arkadaşıyız. Dostluğumuz yıllardır bakidir. Bu bir seçim yarışıdır ve hedefimiz Edremit’in daha iyi yönetilmesidir. Aynı hedef için çıktığımız bu yolda hepimize başarılar diliyorum” dedi.

Kılıç ve beraberindeki partili heyet, CHP ziyaretinin ardından İyi Parti Edremit İlçe Teşkilatı binasına giderek ziyaret gerçekleştirdi. İyi Parti Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Mehmet Emin Karabulut ve yönetimi tarafından konuk edilen Kılıç, seçim çalışmalarında partililere başarılar diledi. AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Hakan Duman, yönetim kurulu üyeleri, MHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Kabaklı, yönetim kurulu üyeleri, Edremit Ülkü Ocakları Başkanı Saim Gürkan Çetin ve partililerin katıldığı ziyarette kardeşlik mesajları verildi. Hedefin Edremit olduğu vurgulanan sohbette Av. Tuncay Kılıç ve başkan Mehmet Emin Karabulut, çalışmalarında birbirlerine başarılar diledi.

Cumhur İttifakı Adayı Av. Tuncay Kılıç ve partililer, ziyaretlerine bazı dernekler ile devam etti.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ARSLAN’A FETÖ TAKTİĞİ İLE SALDIRIYORLAR

ZEKAİ KAFAOĞLU İÇİN DE AYNI CÜMLELERİ KULLANABİLİRMİSİNİZ?FETÖ TAKTİĞİ OLAN, AYNI ALT YAPI İLE SALDIRIYORLAR! Göreve geldiği günden

BAŞKAN ARSLAN’DAN 9 EYLÜL MESAJI

Edremit’imizin düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yılında; Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Köprülülü Şehit Hamdi Bey başta

8 EYLÜL BURHANİYE’DE KUTLANDI

Burhaniye’nin kurtuluş günü düzenlenen tören ve etkinlikle kutlandı. Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler yaptığı konuşmada “Burhaniyeliler,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz