KILIÇ;“TÜM HEMŞERİLERİMİZİN OYLARINA TALİBİZ”

Ana Sayfa » Haberler » KILIÇ;“TÜM HEMŞERİLERİMİZİN OYLARINA TALİBİZ”
Paylaş
Tarih : 15 Şubat 2019 - 19:50

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, DSP’nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tamer Kamber ile görüştü ve ilçenin nabzını tutmaya devam ederek ziyaretlerini sürdürdü.

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, DSP’nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tamer Kamber ile görüştü ve ilçenin nabzını tutmaya devam ederek ziyaretlerini sürdürdü.

İki dönem başarıyla yürüttüğü Edremit Belediye Başkanlığı görevinde ilçenin çehresini değiştiren projeleri hayata geçiren Cumhur İttifakı’nın Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, 3’ncü döneme daha güçlü ve bohçası dolu olarak hazırlanıyor. Sokak hayvanlarını, hizmet dönemi içerisinde önemseyerek koruma altına aldıran ve barınaklar kurarak gönüllere giren Tuncay Kılıç, “Allah’ın yarattığı her canlıya sahip çıkmak bizlerin görevidir” düşüncesinden vazgeçmiyor. Adaylığı açıklandığı günden itibaren çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamak için yollara düşen Kılıç, ilçedeki özel eğitim kurumlarına ziyaretler gerçekleştirip eğitimcilerin sorunlarını dinledi. Eğitim amacıyla yapılan ve yapılacak olan her türlü hizmet ve projeyi sonuna kadar desteklediklerini ifade eden Kılıç, “Gelenek nesillerimiz eğitimcilerin elinde. Eğitimci camiasının ve eğitim kurumlarının her zaman destekçisi olduk. Başkanlık dönemlerimde her zaman onlara öncelik verdik ve yardımcı olmaya çalıştık. Bu düşüncemiz hiçbir zaman değişmez. İlçemizdeki özel eğitim kurumlarının sorunlarını, karşılaştıkları engelleri biliyorum. İnşallah öncelikle onların sorunlarını çözeceğiz ve gelecek nesillere layık bir özel eğitim verilmesi için kolaylıklar sağlayacağız” dedi.

KILIÇ, CUMHURİYET KADINLARI İLE BULUŞTU

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Av. Tuncay Kılıç, daha sonra, Cumhuriyet Kadınları Edremit Körfezi Şubesi’nin 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel düzenlediği eğlence programına katıldı. İlçedeki bir otelin salonunda gerçekleşen etkinlikte, AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı Kadın Kolları, MHP Edremit İlçe Teşkilatı Kadın Kolları, Av. Tuncay Kılıç adına hazırlanan karanfilleri hediye etti. Cumhuriyet Kadınlarını selamlayarak kısa bir konuşma yapan Kılıç, “Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan ilerleyen siz Cumhuriyet Kadınları Derneği’nin çalışmalarını görüyorum. Hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Her zaman soru, görüş ve önerilerinize açığım. Eğlenceniz bol olsun. Sevgililer Günü’nüzü kutluyorum” diye konuştu.

DSP BÜYÜKŞEHİR ADAYI KAMBER İLE GÖRÜŞTÜ

Av. Tuncay Kılıç, bir dizi programa katılmak amacıyla Edremit’te bulunan Demokratik Sol Parti (DSP) Balıkesir Belediye Başkan Adayı Tamer Kamber ile de görüştü. Akçay Mahallesi’ndeki bir alışveriş merkezinde görüşen iki aday, önümüzdeki yerel seçimlerde birbirlerine başarılar dileyerek sohbet etti. Esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Kılıç, Edremit’in içinden geçen E-87 Karayolu boyunca konuşlandırılan trafik ışıklarından dolayı oluşan yoğun trafiğe bir çözüm bulunmasını isteyen vatandaşlara, “İlçemizin içinden geçen bu uluslar arası karayolunda özellikle yaz aylarında trafik keşmekeşi yaşanıyor. Projelerimizden bir tanesi de, Edremit girişindeki Entur Kavşağı’nda olduğu gibi; Akçay Kavşağı, Güre Kavşağı ve Altınoluk kavşaklarına köprülü kavşaklar projemizdir. Bu projelerimiz hayata geçirildiğinde ana yoldaki trafik çilesi ortadan kalkacaktır. Edremit’in refaha kavuşması için daha çok sayıda sürpriz projemiz mevcuttur. Biz herkesi kucaklayan çok geniş bir aileyiz. Her kesimden insana kapımız açık. Her zaman ifade ediyorum; Biz tüm hemşerilerimizin oylarına talibiz. Cumhur İttifakı giderek genişleyen, güven veren bir ittifak. Ülkemizin bekası için gerekli bir birliktelik. Cumhur İttifakı’nı destekleyin” dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ARSLAN KURBAN BAYRAMI’NI KUTLADI

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, bir mesaj yayınlayarak vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı. Edremit Belediye Başkanı Selman

BAŞKAN DEVECİLER BAYRAM MESAJI

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını

Başkan Yılmaz; 34 yıllık sorunu çözdü

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ortaya koyduğu irade ile 18.02 bölgesinde 34 yıldır çözülemeyen mülkiyet sorununu çözerek

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz