KOCASEYİT’İN TORUNLARI KOCASEYİT HAVALİMANINI GEZDİ

Ana Sayfa » Haberler » Yerel » Eğitim » KOCASEYİT’İN TORUNLARI KOCASEYİT HAVALİMANINI GEZDİ
Paylaş
Tarih : 14 Nisan 2017 - 19:55

KOCASEYİT’İN TORUNLARI KOCASEYİT HAVALİMANINI GEZDİ

BENGİ Projesi kapsamında Havran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün, öğrencilere Havacılığın tanıtılması ve özendirilmesi amacıyla düzenlemiş olduğu Koca Seyit Havalimanı gezisine Havran ortaokullarından Mehmet Çalışır İmam Hatip Ortaokulu,  Sekizeylül Ortaokulu ve Şehit Eyüp Karataş Ortaokulu öğrencileri katıldı.

Yapılan gezide  Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU öğrencilere eşlik etti. Havalimanı görevlilerince karşılanan öğrenci grubu, havalimanında yolcuların kapıdan girişinden itibaren gerçekleştirilen işlemler detaylı bir şekilde anlatıldı.

Bunun yanı sıra havalimanında yolcuların güvenliği ve emniyetli uçuş yapmaları için yapılan çalışmaların da detaylı bir şekilde anlatıldığı gezi öğrencilerin büyük ilgisini çekti.  İlçe Milli Eğitim Müdürü, görevli öğretmenler ve öğrenciler ilgilerinden dolayı havalimanı çalışanlarına teşekkür ederek havalimanından ayrıldı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

8 EYLÜL BURHANİYE’DE KUTLANDI

Burhaniye’nin kurtuluş günü düzenlenen tören ve etkinlikle kutlandı. Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler yaptığı konuşmada “Burhaniyeliler,

DİNÇER ORKAN 30 AĞUSTOS MESAJI

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde vatan, bayrak ve bağımsızlık inancıyla canlarını ortaya koyan ve bu toprakları bizlere vatan yapan aziz

KARESİ’DE PROJELER BİR BİR HAYATA GEÇİYOR

Karesi Belediyesi araç filosunu güçlendiriyor. Kiralık araç dönemini bitirmeyi planlayan Karesi’de 23 yeni aracın hizmete alım töreni düzenlendi.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz