NÜKLEER ENERJİYİ KULLANMADAN

Ana Sayfa » Yazarlar » Barbaros Şavkın » NÜKLEER ENERJİYİ KULLANMADAN
Paylaş
Tarih : 02 Mart 2021 - 18:32

NÜKLEER ENERJİYİ KULLANMADAN

SÜPER GÜÇ OLUNMAZ, OLUNAMAZ

Aşağıda paylaştığım, Amerikan Deniz Kuvvetleri’nin yeni nesil mühendislik ile geliştirdiği fosil yakıtları kullanmadan, İçeriğine yerleştirilen Nükleer Reaktör ile Hiç bir takviye almadan 20 yıl boyunca açık denizlerde durmadan seyahat edebilme kabiliyetine sahip Yeni Nesil Uçak Gemisi.

Bu şekilde 4 milyar dolar kar ettiklerini açıklıyorlar.

Bugün Ülkemizde 10 yıllarca önce yapılmış olması gereken Nükleer Santralleri yapmak mücadelesindeyiz.Tabi bir yandan Avrupa fonlu vakıflardan desteklenen çevreciler Toplumda algı oluşturmaya devam ediyor.

Bilinmesi gereken dünya üzerinde Büyük Devlet, Süper güç dediğimiz Ülkeler, Enerji Politikalarında dışa bağımlı değiller, Kendi Enerjisini ve Madenlerini İşleyemeyen bir devletin güçlü bir ekonomisi asla olamaz. Dışa bağımlı ve yönetilen bir devlet olmamak için, Bağımsız Güçlü İradeye sahip olmanın yolu, Tükettiği Enerjiyi Üreten bir devlet yapısı ile mümkündür.

Akdeniz de Petrol sahalarımıza Ve Mavi Vatan ile Ege de Akdeniz de, Deniz Kıta sahanlığı Politikamızı, istikrarlı bir şekilde devam ettirerek, Madenlerimizi İşleyerek, Nükleer, Rüzgar, Su, Güneş Farketmeksizin tüm Enerji ihtiyacımızı Anadolu topralarından üreterek Bağımsız Güçlü Devlet İradesini Sağlayacağız.

Bu sebeble Yatırımsal tüm kaynakları yerli yabancı değerlendirip, Çevre Koruma Örgütleri Üzerinden yapılan algıları kırmak zorundayız. Ağaç kesilir Sökülür ama tekrar dikilir.

Lakin Halkı yaşatmayan bir devlet sistemi çöker.

Biz önce İnsanı yaşatıcağız, Sosyal devlet Politikalarını güçlendirmek, Vatandaşın her tür eksiğine yetişmek Büyük Güçlü Üreten Devlet Olmak İle mümkün.

Enerji ve Maden işleme Politikamıza karşı, Avrupa destekli Çevre Örgütlerinin algılarına gelmeyin.

Sevgi Ve Hoşgörüyle Kalın

Hedef Haber

Barbaros Şavkın

Facebook – Hedef Haber Sayfasını Takip Edebilirsiniz

https://www.facebook.com/HedefGazeteDergi

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ARSLAN KURBAN BAYRAMI’NI KUTLADI

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, bir mesaj yayınlayarak vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı. Edremit Belediye Başkanı Selman

BAŞKAN DEVECİLER BAYRAM MESAJI

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını

Başkan Yılmaz; 34 yıllık sorunu çözdü

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ortaya koyduğu irade ile 18.02 bölgesinde 34 yıldır çözülemeyen mülkiyet sorununu çözerek

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz