Okumanın Saati Yoktur

Ana Sayfa » Haberler » Yerel » Eğitim » Okumanın Saati Yoktur
Paylaş
Tarih : 28 Nisan 2017 - 21:38

Okumanın Saati Yoktur

 Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Vekili Gürhan Kuştutan, bugün  BENGİ projesi kapsamında  Güre Atatürk ilkokulu ve Ortaokulu’nda kitap okuma etkinliğine katıldı.

 Kitap okuma saatinin ardından Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı öğrencilerle kitap okuma  hakkında sohbet etti. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalıİnsanlar, hiçbir bilgiye sahip olmadan doğar. Yaşamı boyunca birçok bilgi öğrenir. Başarının sırrı da okumaktır. Okulda olduğu kadar hayatta da başarının en önde gelen şartlarından biri yine okumaktır’’ dedi. Kaymakam Ali Sırmalı Sayın Valimiz Ersin Yazıcı’nın başlatmış olduğu okuma etkinliklerinin ilçemizde bir ivme kazandırdığını belirterek okullarımızdaki okuma saatlerine katılmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. 

  Edremit kaymakamı Ali Sırmalı ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Vekili Gürhan Kuştutan okuma  etkinliğinden sonra okulun resim atölyesini gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ALTINOLUK HALK KÜTÜPHANESİ

AÇILIŞ DAVETİ 19 Şubat Cuma günü  (YARIN) – 14.30’da  yenilenen Altınoluk Halk Kütüphanesi açılışı yapılacaktır. SELMAN

UFKA BAKAN ATATÜRK

AÇILIŞ DAVETİ 19 Şubat Cuma günü  (YARIN) – 12.00’de  Güre Cumhuriyet Meydanı’nda “Ufka Bakan Atatürk”

YÜCEL YILMAZ’IN KÖRFEZ İÇİN YAPMAYA ÇALIŞTIKLARI

GERÇEKTEN, GASP MI? RANT MI? Basına ve sosyal medyaya yansıyan haberlerden; Edremit İlçesi Zeytinli-Altınkum Mevkii’nde yer alan Hazine’ye

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz