Okumanın Saati Yoktur

Ana Sayfa » Haberler » Yerel » Eğitim » Okumanın Saati Yoktur
Paylaş
Tarih : 28 Nisan 2017 - 21:38

Okumanın Saati Yoktur

 Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Vekili Gürhan Kuştutan, bugün  BENGİ projesi kapsamında  Güre Atatürk ilkokulu ve Ortaokulu’nda kitap okuma etkinliğine katıldı.

 Kitap okuma saatinin ardından Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı öğrencilerle kitap okuma  hakkında sohbet etti. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalıİnsanlar, hiçbir bilgiye sahip olmadan doğar. Yaşamı boyunca birçok bilgi öğrenir. Başarının sırrı da okumaktır. Okulda olduğu kadar hayatta da başarının en önde gelen şartlarından biri yine okumaktır’’ dedi. Kaymakam Ali Sırmalı Sayın Valimiz Ersin Yazıcı’nın başlatmış olduğu okuma etkinliklerinin ilçemizde bir ivme kazandırdığını belirterek okullarımızdaki okuma saatlerine katılmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. 

  Edremit kaymakamı Ali Sırmalı ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Vekili Gürhan Kuştutan okuma  etkinliğinden sonra okulun resim atölyesini gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

8 EYLÜL BURHANİYE’DE KUTLANDI

Burhaniye’nin kurtuluş günü düzenlenen tören ve etkinlikle kutlandı. Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler yaptığı konuşmada “Burhaniyeliler,

DİNÇER ORKAN 30 AĞUSTOS MESAJI

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde vatan, bayrak ve bağımsızlık inancıyla canlarını ortaya koyan ve bu toprakları bizlere vatan yapan aziz

KARESİ’DE PROJELER BİR BİR HAYATA GEÇİYOR

Karesi Belediyesi araç filosunu güçlendiriyor. Kiralık araç dönemini bitirmeyi planlayan Karesi’de 23 yeni aracın hizmete alım töreni düzenlendi.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz