VALİ YARDIMCILARI TARİHİ KONAĞA HAYRAN KALDI

Ana Sayfa » Haberler » Yerel » Politika » VALİ YARDIMCILARI TARİHİ KONAĞA HAYRAN KALDI
Paylaş
Tarih : 28 Mart 2017 - 22:09

VALİ YARDIMCILARI TARİHİ KONAĞA HAYRAN KALDI

Bursa Severler Derneği tarafından organize edilen Havran ve Çanakkale Kahramanı Kocaseyit’in kabri ve anıt müze ziyaret edildi.Havran Belediyesi  Kent Müzesi bahçesindekonuklara kahvaltı ikram edildi.

Geziye Bursa Vali Yardımcıları Ergün GÜNGÖR,İbrahim AVCI ve eşleri,İlçe Kaymakamı Ahmet TÜRKÖZ,Belediye Başkanı Emin ERSOY,Bursa Severler Derneği Sadık GÜRAY,Dernek üyeleri katıldı.Kahvaltı sonrası Konuklar tarihi Müzeyi gezdi.İlçe Kaymakamı  Ahmet TÜRKÖZ ve Belediye Başkanı Emin ERSOY Bursa Vali Yardımcıları Ergün GÜNGÖR,İbrahim AVCI’ya günün anısına Çanakkale Kahramanı Seyit Onbaşı’nın minyatür heykelini takdim ettiler.
Bursa Severler Derneği Programlarına Seyit Onbaşı’nın kabrini ziyaret ederek devam ettirdiler.Bursa Vali Yardımcısı İbrahim AVCI,Tarihi konağı hakkında bilgiler aldı.Avcı Bina Mimari yapısı ile geçmişten günümüze buram buram tarih taşımakta korunması ve bugünlere kadar taşınması çok önemlidir diyerek Konağa hayran kaldığını ifade etti.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ARSLAN’IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Yüzünü geleceğe dönmüş, her gün gelişmeye devam eden ve hedef olarak belirlediğimiz ‘müreffeh ve öncü bir Türkiye’ye ulaşmak

BAŞKAN DEVECİLER’İN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında öğretmenlerin üstlendikleri

TELEGRAPH; SAVAŞIN GALİBİ TÜRKİYE

Telegraph gazetesinde, “Azerbaycan-Ermenistan savaşının en büyük galibi Türkiye” başlıklı analize yer verildi. “SAVAŞI

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz